emame zaman

عشق فقط یک کلام، "مهدی" علیه السلام

emame zaman

عشق فقط یک کلام، "مهدی" علیه السلام

پیام های کوتاه

آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب

۱۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است


شمه‌ای از کرامات رضوی/3
وقتی پزشکان لباس بیمار شفا گرفته را به نیت تبرک تکه‌تکه کردند

پرستارها اصرار کردند که خودتان معاینه کنید، ناگهان چندین پزشک دور من ریختند و شروع کردند به معاینه کردن، هر کس معاینه می‌کرد حالت چهره‌اش عوض می‌شد، چند دقیقه نگذشته بود که همان پزشکان با قیچی افتادند به جان من!

خبرگزاری فارس: وقتی پزشکان لباس بیمار شفا گرفته را به نیت تبرک تکه‌تکه کردند

افسر جنگ
۳۱ مرداد ۹۲ ، ۱۱:۵۲ ۰ نظر

مراسم عروسی یک فرمانده در مسجد

 مراسم شب هفت محمدرضا ناگهان خانم دانش دست من را گرفت و گفت: این دختر نامزد علیرضا است و من امشب نامزدی آنها را اعلام می‌کنم. مجلس بهم ریخت و همه شروع کردند به پچ پچ ‌کردن، می‌گفتند: ایشان به خاطر شهادت پسرش محمدرضا دیوانه شده... مراسم عروسی یک فرمانده در مسجد

افسر جنگ
۳۱ مرداد ۹۲ ، ۰۹:۵۹ ۰ نظر

جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی مودبانه گفت: - ببخشید آقا! من میتونم یکم به خانم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟ مرد که اصلاً توقع چنین حرفی رو نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا پرید و میان بازار و جمعیت، یقۀ جوان رو گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زد: - مردیکۀ عوضی، مگه خودت ناموس نداری…؟ خجالت نمیکشی؟؟ اما جوان،خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش های مرد عصبی بشه و واکنشی نشون بده، همان طور مودبانه و متین ادامه داد.. - خیلی عذر میخوام؛ فکر نمیکردم این همه عصبی و غیرتی بشین! دیدم همۀ بازار دارن بدون اجازه نگاه میکنن و لذت میبرن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم، که نامردی نکرده باشم…! حالا هم یقه مو ول کنین! از خیرش گذشتم!! مرد خشکش زد… همانطور که یقۀ جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد…

افسر جنگ
۲۹ مرداد ۹۲ ، ۱۰:۱۷ ۰ نظر

افسران - پسرم جای دیگه ای رو نداره ...
افسر جنگ
۲۹ مرداد ۹۲ ، ۱۰:۱۲ ۰ نظر

پرافتخارترین سال حضور 27 ساله ایران در المپیادهای علمی جهانی 

حاصل حضور دانش آموزان ایرانی در شش المپیاد علمی جهانی امسال، کسب 12 نشان طلا، 15 نشان نقره و هفت نشان برنز بود که بهترین نتیجه در تاریخ حضور 27 ساله ایران در رقابت‌های

بین المللی المپیادهای علمی محسوب می‌شود. المپیادهای جهانی دانش آموزی امسال ششم جولای در استرالیا آغاز و پنجم آگوست در یونان به ایستگاه آخر رسید. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ایران هر ساله با برگزاری چندین مرحله آزمون در سطح دانش‌آموزان مقطع متوسطه و در نهایت انتخاب بهترین افراد در المپیادهای جهانی دانش آموزی فیزیک، شیمی، زیست شناسی، نجوم و اخترفیزیک، کامپیوتر و ریاضی شرکت می کند. در رقابت های امسال بهترین نتیجه را دانش پژوهان تیم نجوم و اختر فیزیک کسب کردند به طوری که تیم الف ایران رتبه دوم و تیم ب جمهوری اسلامی جایگاه سوم را از آن خود کرد. دانش آموزان ایرانی شرکت کننده در شش المپیاد ج

هانی سال گذشته، مجموعا هفت مدال طلا، 14 مدال نقره و 12 مدال بر

نز کسب کرده بودند که هم از لحاظ تعداد کل مدال‌ها و هم از لحاظ ارزش مدال‌ها از نتایج امسال پایین تر بوده است.

پرافتخارترین سال حضور 27 ساله ایران در المپیادهای علمی جهانی

افسر جنگ
۲۳ مرداد ۹۲ ، ۱۱:۳۷ ۰ نظر

نگاهی به پیدایش انقلاب اسلامی از سال 42 تا کنون نشان می دهد که هدایت و حفظ این امانت بزرگ در طوفان خطرات بدون امدادهای غیبی از یک سو و رهبری الهی و حضور مردمی از سویی دیگر امکان پذیر نبوده است ، مطمئناً علاوه بر نصرت الهی ، نگاه عمیق و حکیمانه امام راحل(ره) و ولی امر مسلمین به تحولات و پیش بینی رخدادهای پیش رو ، نقش مهمی در تحلیل صحیح و اتخاذ مواضع درست برای گذر از طوفان حوادث و نقشه های شوم دشمنان داشته است ما در گذشته در طی مقاله ای به بررسی تحقق عجیب پیش بینی های امام راحل پرداختیم ، مقاله پیش رو نیز نگاهی خواهد داشت به تحقق پیش بینی های بزرگ ولی امرمسلمین نسبت به تحولات مهم جهان.


بعد از عروج ملکوتی امام عزیز(ره) ، اکثریت دشمنان و برخی از دوستان ، آینده انقلاب اسلامی را با وجود مشکلات و دشمنی های عظیم ، تیره و تار و رو به زوال می دیدند اما درخشش شمس وجود امام راحل و تجلی در کالبد فرزندی خلف ، ضمن باطل کردن توهمات دشمنان ، نور امیدی در دل دوستان برافروخت و افق پیش رو را روشن و درخشان نمود ، فرمایشات گهربار ، مواضع حکیمانه و نگاه ملکوتی امام خامنه ای(مدظله) خمینی دیگری را در اذهان زنده کرد ، که جمله جمله ی سخنانش باطن ها داشت.

بخشی از این درخشش عظیم ولی امر مسلمین در هدایت صحیح سفینه انقلاب را باید در پیش بینی صحیح تحولات پیش رو که زمینه اتخاذ مواضع مناسب و صحیح را فراهم می آورد ، جستجو کرد ، ما در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به تحقق عجیب برخی از پیش بینی های بزرگ امام خامنه ای(مدظله) که وقوع تعدادی از آنها بزرگترین تئوریسین ها و متفکرین را نیز شگفت زده و متحیر کرده است :

1- پیش بینی مرگ حافظ اسد و تغییر قدرت در سوریه به نفع حزب الله

2- پیش بینی شکست مذاکرات صلح خاورمیانه در اوج توافقات بین المللی

3- پیش بینی افول آمریکا بعد از 11 سپتامبر و گرفتاری در باتلاق عراق

افسر جنگ
۲۱ مرداد ۹۲ ، ۱۱:۱۳ ۰ نظر

افسران - قبل

افسر جنگ
۲۱ مرداد ۹۲ ، ۱۰:۴۱ ۰ نظر

خدایا ماه رمضونم تموم شد و توبه نکردم. تو رو به دل شکسته حضرت زهرا(س).... حلالم کن

افسر جنگ
۱۵ مرداد ۹۲ ، ۱۱:۴۸ ۰ نظر

جلوی آینه ایستادم و چادرم را سر کردم 

همانطور که مشغول مرتب کردن چادرم بودم متوجه نگاه عجیبش شدم.

دوباره توی آینه خودم را برانداز کردم و نگاهی به چادرم کردم .

چیز عجیبی نبود .

پرسیدم: طوری شده؟ چرا اینطور نگاه می کنی ؟

گفت: وقتی چادر سر می کنی ،

من که همسرت هستم هم احساس می کنم نمی شناسمت .

احساس می کنم متعالی و دست نیافتنی شده ای . .
افسر جنگ
۱۵ مرداد ۹۲ ، ۱۱:۲۲ ۰ نظر

بگو  به آنان آتش جهنم سوزان تر است...(18توبه)

افسر جنگ
۱۵ مرداد ۹۲ ، ۱۱:۱۵ ۰ نظر
افسر جنگ
۱۰ مرداد ۹۲ ، ۱۵:۳۷ ۰ نظر

پروژة انتحاریِ فرهنگیِ وهابیت در استان بوشهر

دجالیسم های زمان

سجاد چاره دان؛پژوهشگر علوم اسلامی

تشکیل وهابیت در واقع، انتحاریِ فرهنگی برای برهم زدن جریان توحیدی نبی اکرم-صلی الله علیه و آله- بود که در اوایل قرن هشتم، به وسیله ابن تیمیه(متوفاى 728) پدید آمد.جریانی که از خون انگشتان مردمان مظلوم سنی و شعیه تا حال توانستند به حیات خود ادامه دهند.

نکته ای در مورد جغرافیای بوشهر

استان بوشهر در جنوب ایران (1) و در حاشیه ای خلیج فارس قرار دارد.مساحت این استان،بالغ بر 27 هزار کیلومتر مربع است.استان بوشهر بیشتر او را با نام مرحوم شهید رئیس العلی دلواری می شناسند.

افسر جنگ
۱۰ مرداد ۹۲ ، ۱۴:۰۷ ۰ نظر